| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SKJ380AS |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SKJ380AS | Szybkość wiązania: | 1000 szt. / Godzinę |
|---|---|---|---|
| Rozmiar wiązania: | 90*60 mm (min) | napięcie: | 380v |
| Gęstość: | 4-60mm | Warunki: | Nowy |
| Rodzaj: | Półautomatyczny | Aplikacja: | Wydawca, drukarnia, bookbindery |
| Funkcja: | Hard Cover Books, Notebooks, Diaries Wiązanie | ||
| Podkreślić: | 1Maszyna do wiązania książek z twardą okładką o pojemności 0,5 kW,1000 sztuk na godzinę |
||
Maszyna do wklejania okładek w notatnikach, maszyna do oprawy twardych okładek MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania okładek MF-SKJ380AS jest szeroko stosowana do różnych notatników, pamiętników, książek dla dzieci, książek edukacyjnych, albumów fotograficznych, książek dla dzieci itp.
| Model | MF-SKJ380AS |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Moc głównego silnika | 1,5 kW |
| Prędkość pracy | 0-17 szt./min (regulowana prędkość) |
| Grubość bloku książki | 4-60 mm |
| Rozmiar tektury twardej okładki (maks.) | 360x270 mm |
| Rozmiar tektury twardej okładki (min.) | 90x60 mm |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 1820 × 930 × 2100 mm |
| Waga maszyny | 540 kg |
![]()
1. Regulacja prędkości: Prędkość można regulować zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi.
2. Tryb pracy: automatyczny, półautomatyczny i calowy. Przełącznik calowy służy do precyzyjnego ustawiania podczas regulacji maszyny.
3. Funkcja automatycznego zatrzymania silnika:
Silnik zatrzyma się, jeśli nie będzie pracował przez 10 minut, aby wydłużyć żywotność maszyny. Po ponownym uruchomieniu pracy wystarczy nacisnąć zielony przycisk start. Ruch wałka nie zatrzyma się.
4. Wysokiej jakości konfiguracja elektroniczna:
Zastosowano wysokiej jakości części zamienne, takie jak Mutsushibi, Omron.
5. Zastosowanie zasady mechanicznej do wklejania okładek zamiast zasady pneumatycznej zapewnia doskonały efekt wklejania okładek.
6. Bardziej wielofunkcyjna: z opcjonalną formą do miękkich okładek, umożliwia oprawę książek w miękkiej okładce i łączenie kartonów dla dzieci, które wymagają 1 cm klejenia.
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360