| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SKJ380AS |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SKJ380AS | Szybkość wiązania: | 1000 szt. / Godzinę |
|---|---|---|---|
| Maksymalny rozmiar wiązania: | 360*270 mm | Minimalny rozmiar wiązania: | 90*60mm |
| Gęstość: | 4-60mm | napięcie: | 380,3ph, 50/60 Hz |
| Aplikacja: | Wydawca, drukarnia, bookbindery | Funkcja: | Hard Cover Books, Notebooks, Diaries Wiązanie |
| Podkreślić: | 1,5 kW Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki,17 szt./min Maszyna do oprawy książek w okładki |
||
Półautomatyczna maszyna do wstawiania obudowy do twardych okładek notebooków, maszyny do wykończenia druku książek MF-SKJ380AS
Semi Auto Casing-In Machine MF-SKJ380AS jest szeroko stosowana do wiązania książek z twardą okładką, notebooków, notebooków z miękką okładką, książek fotograficznych, książek dla dzieci itp. Jest dobrym partnerem w procesie wykończenia druku.
1Standardowa wersja jest przeznaczona do obudowy książki z twardą okładką, z opcją formy miękkiej okładki dla książki z miękką okładką.
2Wersja celna dla książek o okrągłym kręgosłupie.
![]()
| Model | MF-SKJ380AS |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Zasilanie komputera głównego | 1.5kw |
| Prędkość pracy | 0-17PCS/minuta (przystosowana prędkość) |
| Grubość bloku | 4-60 mm |
| Wielkość płytki szczelinowej z twardymi obudowami | 360x270 mm |
| Wielkość tablicy z drukowanymi płytkami (min) | 90x60 mm |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 1820 × 930 × 2100 mm |
| Maszyna | 540 kg |
1Prędkość regulowana: zakres prędkości 0-1000 książek/godz. (17 książek/min).
2. Trzy tryby: Auto, Semi Auto i trybu cala.
3. Automatyczna funkcja wyłączenia zasilania: silnik maszyny przestaje działać, jeśli nie działa w ciągu 10 minut. Gwarantuje to bezpieczeństwo operatora i znacznie wydłuża żywotność maszyny.
4Wysokiej jakości części: stosujemy wysokiej jakości części zamienne, takie jak Mutsushibi, Omron.
:
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360