| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-CPM300 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-CPM300 | Rozmiar dziurkowania: | 420*300 mm (maks.) |
|---|---|---|---|
| Aplikacja: | Dziurkowanie w kartonie / papierze | Prędkość wykrawania: | 7000 razy/godzinę |
| napięcie: | 380 V, 3ph | Gwarancja: | 12 miesięcy |
| słowa kluczowe: | Maszyna kalendarza biurka notebooka | UŻYTKOWANIE: | Perforator do papieru |
| Podkreślić: | A4 Wire O Notebook Binding Machine,Maszyna do perforacji papieru A4,Maszyna do bicia kartonu A4 |
||
Maszyna do oprawy drutowej w formacie A4, maszyna do dziurkowania kartonu, perforowania papieru MF-CPM300
Model MF-CPM300 jest przeznaczony do dziurkowania zarówno cienkiego papieru, jak i grubego kartonu. Tylne koło zbierające papier można usunąć za pomocą sprzęgła, dzięki czemu gruby karton może spadać bezpośrednio na pas odbiorczy w przypadku odkształcenia po odwróceniu. Zapewnia to dobry kształt grubego kartonu bez wygięć, a także gwarantuje efekt dziurkowania.
Pobierz broszurę: Punching Machine.pdf
| Model | MF-CPM300 |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Maksymalny format papieru | 420*300mm |
| Minimalny format papieru | 140*60mm |
| Maksymalna grubość dziurkowania | 0,5-4mm |
| Maksymalna grubość załadunku papieru | 500mm |
| Maksymalna prędkość robocza | 7200 razy/godzinę |
| Sprężarka powietrza | 4-6 bar |
| Moc | 1,5 kW |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 3100*2100*1400mm |
| Waga maszyny | 1200KG |
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360