| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-FAC390 |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Maksymalna prędkość: | 450 szt./Godzinę | Maksymalny rozmiar: | 390*297 mm |
|---|---|---|---|
| Minimalny rozmiar: | 100*100mm | woltaż: | 380/220 V, 3ph |
| Grubość bloku: | 4-60mm | Przegląd najważniejszych wydarzeń: | Szybka prędkość, łatwa regulacja |
| Zwyczaj: | Hard Cover Book, notatnik, maszyna do tworzenia książek ze zdjęciami | Aplikacja: | Prasa drukowana, wydawca, producent notebooków |
| Podkreślić: | maszyna do prasowania albumów fotograficznych,Wyroby z tworzyw sztucznych,maszyna do formowania książek z twardą okładką |
||
![]()
Automatyczna maszyna do tłoczenia i formowania albumów fotograficznych, maszyna do wiązania płaskich MF-FAC390
Automatyczna maszyna do tłoczenia i formowania książek MF-FAC390 jest szeroko stosowana w notatnikach, książkach fotograficznych i innych książkach z twardą okładką.Przyjmujemy systemy sterowania PLC z ekranem dotykowym systemy operacyjneWykorzystuje się mniejszą technikę operacyjną, automatycznie popycha obudowy, automatycznie łączy obudowy z blokami, automatycznie wycina i tworzy stawy, automatycznie układa gotowe książki.
| Model | MF-FAC390 |
| Zasilanie | 380V, 50HZ |
| Zasilanie komputera głównego | 7.2kw |
| Gęstość bloku | 4-60 mm |
| Wielkość bloku (maksymalnie) | 380*270 mm |
| Wielkość bloku (min) | 100*100 mm |
| Maksymalna prędkość w sieci | 450 sztuk/godzinę |
| Wymiar ((L*W*H) | 3890*2650*2000 mm |
| Waga | 1500 kg |
1Przyjmijcie podnośnik do dostarczania przypadków;
2Dodać przypadki przed zwiększeniem funkcji, przypadki są nipping przed obudowy w dla lepszego efektu.
3. Sekcjonalnie zaprojektowana obudowa w urządzeniu do wyrównania, aby zapewnić precyzyjną obudowę;
4. Auto łączne tworzenie i wycinanie książki;
5Auto dostarcza gotowe produkty, znacznie oszczędzając pracę.
6- Automatycznie układaj księgi.
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360