| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SDM360 |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-SDM360 | Prędkość: | 1000 objętości/godzinę |
|---|---|---|---|
| Przegląd najważniejszych wydarzeń: | bez pleśni | Szerokość wiązania: | 360 mm |
| woltaż: | 380/220 V, 3ph | Gwarancja: | 1 rok |
| Przybory: | Metalowy drut z podwójną pętlą | Zwyczaj: | Notebooki druciane, maszyna do produkcji kalendarza |
| Podkreślić: | Maszyna do wiązania drutu z dwoma cewkami CE,360 mm spirali do wiązania książek,Sprzęt do wiązania drutu 25 sztuk/min |
||
![]()
Twin Coil notebook Calendar Binding Machine MF-SDM360jest używany do wiązania książek, notatników, kalendarzy ściennych itp.
Z integracją automatycznego rozwijania cewki, cięcia pętli, przenoszenia i zamykania,Zwiększyło wydajność produkcji i znacznie obniżyło koszty.. Sterowane przez PLC. Łatwe w obsłudze i regulacji. Nie ma narzędzi do wymiany, ponieważ prasa zamknięcia jest regulowana dla wszystkich średnic.Szczególnie nadaje się do wiązania zeszytów, których okładka jest większa niż wewnętrzna arkusz.
![]()
| Model | MF-SDM520 |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Zasilanie komputera głównego | 2 kW |
| Wiąże arkusz Szerokość maksymalna | 507 mm |
| Związki standardowe podwójnej cewki | P3:1 3/16′′-9/16′′ P2:1 5/8′′-1′′ |
| Prędkość pracy | 25 PCS/minuta |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 1030 × 770 × 1200 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 600 mm × 300 mm |
| Ciśnienie powietrza | 6-8pa |
| Maszyna | 280 kg |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360