| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-ACM380 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-ACM380 | Rozmiar cięcia: | 380*230 mm (maks.) |
|---|---|---|---|
| Maksymalna grubość: | 50 mm | Prędkość: | 40 razy/min |
| Dostarczać: | Powietrze pneumatyczne | Gwarancja: | 1 rok |
| UŻYTKOWANIE: | Maszyna tnąca książki w twardej okładce | Zastosowanie: | notebooki, twarde książki |
| Podkreślić: | Maszyna do zaokrąglania narożników R6,Maszyna do zaokrąglania narożników R8,Maszyna do zaokrąglania narożników R10 |
||
Ta maszyna do cięcia narożników w pełni automatyczna jest odpowiednia do cięcia narożników notatników, bloków, książek dla dzieci itp.
Broszura:MF-ACM380 Brochure.pdf
Wideo:https://youtu.be/qWI3QT1OOaQ
![]()
| Model | MF-ACM380 |
| Zasilanie | 380V,3PH, 50HZ |
| Maksymalny rozmiar | 380*230 mm |
| Min. wielkość | 120*90 mm |
| Gęstość cięcia | 3-50 mm |
| Prędkość pracy | 40 razy na minutę |
| Sprężarka powietrza | 6 barów |
| Władza | 2 kw |
| Maszyna | 350 kg |
Nasza firma produkuje głównie Fotobook Lay Flat Machine, Book Block Head Band Machine, Semi Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Hard Cover Book Pressing & Creasing Machine,Maszyna do zaokrąglania bloków książkowych, w pełni automatyczna maszyna do perforowania, automatyczna maszyna do cięcia rogu, automatyczna maszyna do pokrycia, automatyczna maszyna do karmienia i wklejania papieru, maszyna do obcinania książek, maszyna do wkładania elastycznych taśm,hydrauliczne urządzenia uderzające w kręgosłupJako rozwijająca się firma produkcyjna i marketingowa, jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się opakowaniami po druku, posiadającą niezależne znane marki MAUFUNG.Produkty sprzedają się dobrze nie tylko w Chinach, ale także w ponad 100 krajach świata., takich jak Stany Zjednoczone, kraje europejskie, Holandia, Australia, Nowa Zelandia, Azja Południowo-Wschodnia, Rosja, Bliski Wschód i Afryka itp.
Mamy dużą liczbę profesjonalnych inżynierów technicznych maszyn poświęcających się poprawie techniki produkcji maszyn.Działamy również na rzecz samodzielnego rozwoju, zgodnie z zasadą ukierunkowanej na ludzi.Zapewniamy przemyślaną obsługę posprzedażową, w tym instalację,usługi regulacji i konserwacji maszynyNasze zaawansowane urządzenia produkcyjne, precyzyjna siła techniczna, doskonała jakość i zadowalająca obsługa sprawiają, że zdobywamy zaufanie wielu firm w kraju i za granicą.
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360