| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SDM520 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Numer modelu: | MF-SDM520 | Prędkość: | 1500 szt./godz |
|---|---|---|---|
| Szerokość wiązania: | 507mm | UŻYTKOWANIE: | Notebooki druciane, maszyna do produkcji kalendarza |
| napięcie: | 380/220 V, 3ph | Materiały: | Metalowy drut z podwójną pętlą |
| Rodzaj: | maszyna do wiązania drutu | Funkcja: | Uwaga książka, wiązanie książki, maszyna spoiwa |
| Podkreślić: | Maszyna do oprawy spiralnej A5,Maszyna do oprawy spiralnej 1500 szt./h,Maszyna do oprawy Wire-O do notatników A5 |
||
Model MF-SDM520 Maszyna do wiązania podwójnych drutów jest używana do wiązania podwójnych bliźniaczych drutów do notatników i kalendarzy.Jest to bardzo idealna maszyna do małych lub średnich prac wiązania drutu.
1Szybkość pracy wynosi do 25 książek na minutę.
2. Z ekranem dotykowym, łatwo obsługiwać maszyny
2Średnica wiązania podwójnych przewodów może wynosić do 1/3 ̊ i 5/8 ̊.
3Części elektryczne i pneumatyczne są importowane z Niemiec.
| Model | MF-SDM520 |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Zasilanie komputerów głównych | 2 kW |
| Wiąże arkusz Szerokość maksymalna | 507 mm |
| Związki standardowe podwójnej cewki | P3:1 3/16′′-9/16′′ P2:1 5/8′′-1′′ |
| Prędkość pracy | 25 PCS/minuta |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 1030 × 770 × 1200 mm |
| Wymiar stołu roboczego | 600 mm × 300 mm |
| Ciśnienie powietrza | 6-8pa |
| Maszyna | 280 kg |
![]()
Automatyczne zasilacze podwójny drut:
![]()
Wspieranie produkcji kalendarza zawieszonego:
![]()
Wysokiej jakości pleśń: Automatycznie odcina podwójny drut
![]()
Pas dostaw: z pasem dostaw łatwy do odbioru gotowego produktu.
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360