| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SEM450 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | EUR/USD/CNY |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SEM450 | Prędkość: | 700 szt./godz |
|---|---|---|---|
| Szerokość przypadku: | 110-360mm | Długość przypadku: | 70-600mm |
| napięcie: | 220 V, 1 faza | UŻYTKOWANIE: | Książka twardej okładki i miękka okładka |
| słowa kluczowe: | Maszyna do wkładania gumki do notatników | Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Podkreślić: | Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie,Maszyna do wklejania 6KW,Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie |
||
Semi-Auto Notebook Elastyczna Paska Wiążąca Maszyna Do Wstawiania Dzienników MF-SEM450
![]()
Ta Semi Auto Elastic Band Inserting Machine MF-SEM450 jest szeroko stosowana do notatników i książek z twardą okładką.Ten model jest łatwy w obsłudze przez jedną osobę, aby umieścić i zebrać przypadki. MAchine automatycznie uderzy, automatycznie odciągnie elastyczny pasek, automatycznie włoży elastyczny pasek,znacznie zwiększając wydajność pracy i jakość produktów.
| Model | MF-SEM450 |
| Zasilanie | 220V, 50HZ |
| Prędkość | 700 sztuk/godzinę |
| Szerokość obudowy | 110-360 mm |
| Długość sprawy | 70-600 mm |
| Elastyczny margines pasma | 15-20 mm |
| Wielkość taśmy elastycznej | 6-10 mm |
| Grubość obudowy | 1.5-4mm |
| Władza | 6 kw |
| Wymiary maszyny | 1300x1200x1700MM |
| Waga | 1000 kg |
■ Mamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doskonałymi umiejętnościami.
■ Eksportowaliśmy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
■ Wszystkie maszyny mają roczną bezpłatną gwarancję.
■ Łatwe obsługiwanie maszyn i ścisła kontrola jakości ułatwiają obsługę posprzedażną.
■ Profesjonalna i wydajna usługa konserwacyjna oraz szybka i dokładna informacja zwrotna zapewniają, że będziemy zapewnić Państwu wysokiej jakości i konsekwentną opiekę.
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360