| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa: | Maufung |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | $11,500-12,500 |
| woltaż: | 380 V | Moc: | 1,5 kW |
|---|---|---|---|
| Wymiary: | 1820*930*2100mm | Zdolność produkcyjna: | 17 SZT./MIN |
| waga: | 540 kg | Model: | SKJ380AS |
| Prędkość: | 700-1000szt/h | Zasilanie: | 380 V, 3ph |
| Grubość: | 60mm | Rozmiar książki: | 360*270 mm |
| Grubość bloku: | 4-60mm | Maksymalny rozmiar: | 360 x 270 mm |
| Minimalny rozmiar: | 90x60mm | podstawowe komponenty: | PLC, przekładnia, silnik |
| Szybkość pracy: | 0-17 sztuk/minutę | ||
| Podkreślić: | Półautomatyczna maszyna do wiązania notebooków 1,5 kW,Maszyna do wiązania notebooków 17 PCS/MIN prędkość |
||
| Numer modelu | MF-SKJ380AS |
|---|---|
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Zasilanie komputera głównego | 1.5kw |
| Prędkość pracy | 0-17PCS/min (przystosowana prędkość) |
| Gęstość bloku | 4-60 mm |
| Maksymalny rozmiar | 360x270 mm |
| Min. wielkość | 90x60 mm |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 1820 × 930 × 2100 mm |
| Maszyna | 540 kg |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360