| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-320 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów / miesiąc |
| Zwykle: | Sztywne pudełko, pudełko na prezent, pudełko na telefon, pudełko klejnotów | Prędkość: | 25 szt./min |
|---|---|---|---|
| Max rozmiar: | 300*300*120 mm | Woltaż: | 220 V, 1 faza |
| Min rozmiar: | 40*40*10MM | ||
| Podkreślić: | 300*300*120mm Maszyna do formowania skrzyń,40*40*10mm Maszyna do formowania skrzyń,Maszyna do tworzenia kartonów 220V 1PH |
||
Po zakończeniu pozycjonowania sztucznego pudełka i papieru, umieścić pudełko w formie.Wciąganie uszu i kształtowanieMaszyna ta jest bardzo wydajna i może wytwarzać 15-25 sztuk pudełka na minutę.Wszystkie powyższe zalety sprawiają, że jest to pierwszy wybór dla preferowanej przetwarzania pudełka podarunkowegoPudełko z kapeluszem.
|
Model |
MF-320 |
| Wielkość pudełka (maks.) | 300*300*120 mm |
| Wielkość pudełka ((min.) | 40*40*10 mm |
| Władza | 2.2KW |
| napięcie | 220 V prądu przemiennego |
| Prędkość | 15-25 sztuk/min |
| Ciśnienie powietrza | 00,6-0,8MPa |
| Waga netto | 900 kg |
| Wymiar maszyny | 1180*920*2000 mm |
| Rodzaj kleju | Klej roztopiony na gorąco ((Średnie suszenie) |
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360