| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-203 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| UŻYTKOWANIE: | maszyna do zaokrąglania narożników | Prędkość: | 900-1500pcs/godzina |
|---|---|---|---|
| Wielkość: | 125-415 mm | napięcie: | 220 V, 1 faza |
| Aplikacja: | notebooki, twarde książki, pamiętniki itp. | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Maszyna do zaokrąglania narożników 1500 szt./h,Maszyna do zaokrąglania narożników R10 R12,CE R12 Elektryczna gilotyna do zaokrąglania narożników |
||
Maszyna do zaokrąglania narożników okładek książek w oprawie twardej MF-203 służy do zaokrąglania narożników okładek bez zmiany pierwotnego procesu produkcji. Zmiana form do uzyskania różnych rozmiarów zaokrągleń narożników jest bardzo szybka. Model ten posiada kontrolę temperatury, opóźnienie ciśnienia i funkcję liczenia.
| Model | MF-203 |
| Rozmiar okładek | 125-415mm |
| Zaokrąglenie | R6,R8,R10,R12 |
| Prędkość | 15-25 szt./min |
| Zasilanie | 220V |
| Ciśnienie powietrza | 0.6 MPa |
| Wymiary gabarytowe | D1000*S780*W1370mm |
1. Wykonaj zaokrąglony narożnik kartonowy
2. Wykonaj okładki z prostymi narożnikami
3. Zaokrąglij proste narożniki za pomocą tego modelu.
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360