| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-FEM450 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-FEM450 | Prędkość: | 1500 szt./godz |
|---|---|---|---|
| Rozmiar wiązania: | 310*450 mm (maks.) | Wiązanie Sze: | 140*190 mm (min) |
| napięcie: | 380V,3PH,50/60HZ | Gwarancja: | 12 miesięcy |
| UŻYTKOWANIE: | Maszyna do nakładania taśm elastycznych w twardym przypadku | Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Podkreślić: | Maszyna do wkładania gumki do notatników,Maszyna do nakładania taśmy elastycznej do notatnika,Maszyna do łączenia taśm elastycznych do notebooków |
||
Maszyna do wklejania gumki do oprawy książek, Maszyna do oprawy notatników w twardej oprawie MF-FEM450
W pełni automatyczna maszyna do wklejania gumki MF-FEM450 służy do mocowania gumki do twardych okładek różnych notatników. Ten model znacznie oszczędza siłę roboczą i znacznie poprawia efekt oprawy.
| Model | MF-FEM450 |
| Zasilanie | 380V, 50HZ |
| Prędkość | 1500 szt./godzinę |
| Maks. rozmiar okładki | 310x450MM |
| Min. rozmiar okładki | 140x190MM |
| Margines gumki | 15-20mm |
| Rozmiar gumki | 6-10mm |
| Grubość okładek | 1,5-4mm |
| Moc | 6 kW |
| Wymiary maszyny | 2650x1600x1650MM |
| Waga | 1300KG |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360