| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-FAC390A |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-SMART390A | Maksymalna prędkość: | 600 szt./godz |
|---|---|---|---|
| Rozmiar wiązania: | 380*270 mm (maks.) | Woltaż: | 380/220 V, 3ph, 50/60 Hz |
| Grubość bloku: | 4-60mm | Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Przegląd najważniejszych wydarzeń: | Automatyczne, duże ciśnienie | Aplikacja: | Sklep z drukowaniem, wydawca, książka |
| Zwykle: | Hard Cover Book, notatnik, maszyna do tworzenia książek ze zdjęciami | ||
| Podkreślić: | Maszyna do formowania stawów o grubości 380*270mm,600 PCS/h Maszyna do obudowy,Maszyna do twardych osłon PLC |
||
Automatyczna maszyna do tworzenia obudowy i złącza do nośników z twardą osłoną wiążących MF-FAC390A
390*297mm Smart Book Casing In & Joint Forming Line (One Drag Two) 600PCS/H MF-Smart390A
Model MF-FAC390A Auto Casing In and Hydraulic Nipping jest oparty na modelu MF-FAC390.MF-FAC390A ma dwie stacje łącznego układu formowaniaJest szeroko stosowany w książkach fotograficznych, książkach obrazowych, książkach z twardą okładką, notatnikach, a także w tych notatnikach, które nie mają twardy tył.
| Model | MF-FAC390A |
| Zasilanie | 380V, 50HZ |
| Zasilanie komputera głównego | 9 kW |
| Grubość bloku | 4-60 mm |
| Wielkość płytki z żwirów (maksymalnie) | 380*270 mm |
| Wielkość płyty z drzewem w twardym pudełku (min) | 100*100 mm |
| Prędkość w sieci | 600 sztuk |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 4950*2650*2000 mm |
| Maszyna | 2000 kg |
![]()
Model ten składa się z pięciu części: części osłonowej, części tłoczącej, części dostarczającej, elektrowni i stacji sterującej.W przypadku automatycznego podawania z funkcją zwinięcia;
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360