| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-HBM420 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-HBM420 | Prędkość: | 700 szt./godz |
|---|---|---|---|
| Rozmiar wiązania: | 350x420mm (maks.) | Minimalny rozmiar: | 100*100mm |
| Grubość wiązania: | 10-60mm | napięcie: | 220 V, 1 faza |
| Gwarancja: | 12 miesięcy | Aplikacja: | Maszyna do wiązania notatników |
| Podkreślić: | Maszyna do wiązania notebooków 220V 1PH,Maszyna do opakowań do głowicy bloków książkowych 60 mm,Maszyna do wiązania notebooków 700 PCS/h |
||
Maszyna do wiązania notebooków MF-HBM420
Maszyna MF-HBM420 jest stosowana głównie do przyklejania taśmy głowy i ogona na okrągłe i kwadratowe bloki książkowe.Głowa pasuje do bloku książki z podwójnym taśmą klejącąNie wymaga czyszczenia.
| Model | MF-HBM420 |
| Zasilanie | 220 V, 1 faza, 50 Hz |
| Zasilanie komputerów głównych | 1.5 kW |
| Kompresor powietrza | 6 barów |
| Prędkość maszyny | 700 PCS/godzinę |
| Grubość bloku | 10-60 mm |
| Wielkość bloku książkowego (maks.) | 350x420 mm |
| Wielkość bloku książkowego ((min) | 100x100 mm |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 700 × 850 × 1550 mm |
| Maszyna | 270 kg |
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360