| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SKJ560 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SKJ560 | Rozmiar wiązania: | 560 * 450 mm (maks.) |
|---|---|---|---|
| Najważniejsze: | Okrągły / kwadratowy | Grubość bloku: | 4-80mm |
| napięcie: | 380/220 V, 3ph | Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Wymiar ((L*W*H): | 2200 × 900 × 1950 mm | Nazwa produktu: | Okrągły kręgosłup do obudowy książki |
| Podkreślić: | 10 sztuk/min.,Maszyna do tworzenia etui do książek o wymiarach 560*450 mm,80 mm blok obudowy w maszyny |
||
Maszyna do wklejania w okładkę w formacie Large dla książek z zaokrąglonym grzbietem, maszyna do oprawy książek z zaokrąglonym grzbietem MF-SKJ560
Model MF-SKJ560 jest przeznaczony do procesu wklejania w okładkę różnych książek w twardej oprawie.Jako specjalne produkty wśród książek w twardej oprawie, oprawa książek z zaokrąglonym grzbietem jest bardziej skomplikowana i wymaga wysokich umiejętności. Aby rozwiązać problem czasochłonnego i nieskutecznego ręcznego wklejania książek z zaokrąglonym grzbietem, opracowaliśmy tę spersonalizowaną wersję maszyny do wklejania w okładkę. Rozwiązuje problem nierównomiernego klejenia i pochylonego wklejania bloku. Jest to idealne rozwiązanie do oprawy książek z zaokrąglonym grzbietem.
| Model | MF-SKJ560 |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Moc głównego silnika | 1.5kW |
| Prędkość pracy | 7-10 sztuk/minutę |
| Grubość bloku książki | 4-80mm |
| Rozmiar bloku (maks.) | 560x450mm |
| Rozmiar bloku (min.) | 90*60mm |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 2200 × 900 × 1950mm |
| Waga maszyny | 580kg |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360