| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-PCM380EV |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-PCM380EV | Prędkość: | 600-900pcs/godzina |
|---|---|---|---|
| Rozmiar wiązania: | 360*300mm | Grubość bloku: | 4-60 |
| Woltaż: | 380/220 V, 3ph | Stan: | nowy |
| Zwykle: | Okrągłe kręgosłupowe maszynę do formowania się złącza | Zapewniona obsługa posprzedażna: | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Podkreślić: | 2,5 kW Hydrauliczna maszyna do prasowania i bigowania,900 szt./h Maszyna do zaokrąglania grzbietu książki |
||
Maszyna do prasowania i bigowania książek w twardej oprawie, okrągły grzbiet, maszyna do produkcji książek w twardej oprawie MF-PCM380EV
900 szt./h Maszyna do zaokrąglania grzbietu książki, hydrauliczna prasa i bigownica, maszyna do zaokrąglania grzbietu książki
Maszyna do formowania połączeń książek w twardej oprawie to urządzenie do wykańczania druku do książek w twardej oprawie, notatników, fotoksiążek i tak dalej. Standardowy model jest odpowiedni dla książek w twardej oprawie z prostym grzbietem. Aby rozwiązać czasochłonny problem formowania połączeń książek z okrągłym grzbietem, dostosowaliśmy ten model do obsługi książek z okrągłym grzbietem.
| Model | MF-PCM380EV |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Maks. rozmiar prasowania | 360x300mm |
| Maks. ciśnienie | 2T-5T |
| Moc | 2,5 kW |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 1300 x 730 x 1580mm |
| Waga maszyny | 490kg |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360