| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-FAC390 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Maksymalna prędkość: | 450 szt./Godzinę | największy rozmiar: | 380*270 mm |
|---|---|---|---|
| Minimalny rozmiar: | 90*60mm | napięcie: | 380/220 V, 3ph |
| Grubość bloku: | 4-60mm | Przegląd najważniejszych wydarzeń: | Automatyczne dostarczanie obudowy, automatyczne obudowa, automatyczne tworzenie formowania |
| UŻYTKOWANIE: | Hard Eque Book, Notebook, maszyna do produkcji albumów ze zdjęciami | Aplikacja: | Prasa drukowana, wydawca, notebook bindery, książki |
| Podkreślić: | Maszyna do oprawy albumów fotograficznych,Maszyna do oprawy 450 szt./h,Maszyna do oprawy książek 7 |
||
Automatyczna maszyna do oprawy i formowania połączeń MF-FAC390 jest szeroko stosowana w dziennikach, albumach fotograficznych i innych książkach w twardej oprawie. Jest przeznaczona do procesu wykańczania druku.Stosujemy systemy sterowania PLC z systemami operacyjnymi z ekranem dotykowym. Wymagana jest mniejsza technika obsługi.Maszyna automatycznie wsuwa okładki, automatycznie łączy okładki z blokami, automatycznie zaciska i formuje połączenia oraz automatycznie układa gotowe książki.
![]()
| Model | MF-FAC390 |
| Zasilanie | 380V, 50HZ |
| Moc głównego silnika | 7,2 kW |
| Grubość bloku | 4-60 mm |
| Rozmiar bloku (maks.) | 390*297 mm |
| Rozmiar bloku (min.) | 100*100 mm |
| Maksymalna prędkość w linii | 450 szt./godz. |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 3890*2650*2000 mm |
| Waga | 1500 KG |
Maszyna składa się z trzech części: Automatyczna część do wsuwania okładek, Automatyczna część do prasowania i bigowania, Automatyczna część zbierająca.
![]()
![]()
![]()
![]()
• Mamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doskonałymi umiejętnościami.
• Eksportujemy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
• Wszystkie maszyny objęte są roczną bezpłatną gwarancją.
• Łatwa obsługa maszyn i ścisła kontrola jakości sprawiają, że obsługa posprzedażna jest bardzo prosta.
• Profesjonalny i wydajny serwis konserwacyjny oraz szybkie i dokładne informacje zwrotne zapewniają Państwu wysoką jakość i stałą opiekę z naszej strony.
Attn: Pani Joy Qu
Email: mf02@mfjx.net
Mob:+8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd
Dodaj: Park Przemysłowy Ri Ming Chang Mao, Liu Chong
Strefa Przemysłowa Społeczności Wei, Dzielnica Wanjiang,
Miasto Dongguan, Prowincja Guangdong, Chiny
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360