| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-65 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/EUR/CNY |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-65 | KARMIENIE: | Auto Feeding |
|---|---|---|---|
| Długość cięcia: | 420 mm | Szerokość cięcia: | 60 mm |
| Grubość cięcia: | 0,1-4mm | Prędkość cięcia: | 170Timów/min |
| Moc: | 0,75 kW | Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.): | 850*1100*1400 mm |
| Waga maszyny: | 500 kg | ||
| Podkreślić: | Automatyczna gilotyna do grzbietów,Gilotyna do grzbietów kartonowych,Gilotyna do grzbietów 0 |
||
Model ten nadaje się do cięcia kartonu grzbietu do książek w twardej oprawie. Wykorzystuje technikę odlewania, która jest trwała. Posiada zalety prostej obsługi, gładkiej krawędzi cięcia, wysokiej precyzji i wysokiej wydajności. Opracowaliśmy dwa modele - z ręcznym i automatycznym podawaniem.
![]()
| Model | MF-65 |
| Podawanie | Automatyczne podawanie |
| Długość cięcia | 420mm |
| Szerokość cięcia | 60mm |
| Grubość cięcia | 0.1-4mm |
| Prędkość cięcia | 170 razy/min |
| Moc | 0.75KW |
| Wymiary maszyny (D×S×W) | 850*1100*1400mm |
| Waga maszyny | 500KG |
Nasza firma produkuje głównie maszyny do układania płaskich zdjęć, maszyny do oprawy grzbietów książek, półautomatyczne maszyny do produkcji okładek, maszyny do produkcji okładek książek w twardej oprawie, maszyny do prasowania i bigowania okładek książek w twardej oprawie, maszyny do zaokrąglania grzbietów książek, w pełni automatyczne dziurkarki, automatyczne maszyny do cięcia zaokrąglonych narożników, automatyczne maszyny do oklejania, automatyczne maszyny do podawania i klejenia papieru, maszyny do zaciskania książek, maszyny do wkładania gumek, hydrauliczne maszyny do uderzania w grzbiet itp. Jako rozwijająca się firma produkcyjna i marketingowa, profesjonalna firma zajmująca się pakowaniem po druku posiada nasze niezależne, dobrze znane marki MAUFUNG. Produkty sprzedają się dobrze nie tylko w Chinach, ale także w ponad 100 krajach na świecie, takich jak Stany Zjednoczone, kraje europejskie, Holandia, Australia, Nowa Zelandia, Azja Południowo-Wschodnia, Rosja, Bliski Wschód i Afryka itp.
![]()
Mamy dużą liczbę profesjonalnych inżynierów technicznych zajmujących się ulepszaniem techniki produkcji maszyn. Stale podnosząc jakość produktów i obsługę posprzedażną, koncentrujemy się również na własnym rozwoju, przestrzegając zasady „Zorientowania na ludzi, Jakości jako strategii przetrwania, Wiarygodności jako strategii rozwoju” oraz strategii „Zakorzenienia w jakości, Rozwoju poprzez markę”. Oferujemy przemyślaną obsługę posprzedażną, w tym instalację, regulację i konserwację maszyny. Pierwszorzędny sprzęt produkcyjny, pierwszorzędna siła techniczna, pierwszorzędna jakość i pierwszorzędna obsługa sprawiają, że zyskujemy zaufanie wielu firm w kraju i za granicą.
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360