| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-560RSM |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| UŻYTKOWANIE: | Zaokrąglona maszyna do pokonania książek | Wysokość: | 520 mm |
|---|---|---|---|
| napięcie: | 220 V, 1 faza | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Bindownica do książek 520mm,Zaokrąglarka grzbietu książki 220V 1PH,Zaokrąglarka grzbietu książki 110Kg |
||
Maszyna do opasywania zaokrąglonych bloków książek MF-560RSM służy do opasywania zaokrąglonych bloków w celu zachowania ich okrągłego kształtu. Zazwyczaj jest używana po procesie zaokrąglania bloków (model MF-560R).
| Model | MF-560RSM |
| Zasilanie | 220V, 50HZ |
| Grubość docisku | 520mm |
| Wymiary maszyny (D*S*W) | 700*600*2100mm |
| Waga maszyny | 110Kg |
| Maszyny do zaokrąglania bloków książek MF-560R | Maszyna do zaokrąglania okładek książek MF-PRM420 |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360