| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-FQ1350 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-FQ1350 | Prędkość: | 4000 m/godzinę |
|---|---|---|---|
| największy rozmiar: | 1250*1000 mm | Minimalny rozmiar: | 125*100 mm |
| Gęstość: | 1-5mm | Gwarancja: | 1 rok |
| UŻYTKOWANIE: | W twardej okładce książki kartonowej maszyny do cięcia | Aplikacja: | notebooki, twarde książki, pamiętniki itp. |
| Podkreślić: | Maszyna do cięcia kartonu o prędkości 4000 m/h,Maszyna do cięcia kartonu 5 mm,Maszyna do cięcia kartonu o wymiarach 1250*1000 mm |
||
Maszyna do cięcia kartonu do książek, maszyna do cięcia kartonu twardego MF-FQ1350
Book Cardboard Cutting Slitter Machine MF-FQ1350 to specjalna maszyna do cięcia ciężkich kartonów, kartonów i kartonów, która została opracowana przez naszą firmę.Jest to idealny sprzęt do okładki książki.Maszyna ta posiada następujące cechy, takie jak rozsądna struktura, prosta obsługa, gładka krawędź cięciawysoka dokładność i wysoka wydajność.
Pobierz broszurę: Maszyna do cięcia tektury.pdf
| Model | MF-FQ1350 |
| Karton Maksymalny rozmiar | 1250 x 1000 mm |
| Karton Min rozmiar | 125 x 100 mm |
| Karton Max Size (automatyczne podawanie) | 1250 mm |
| Karton Min. rozmiar (automatyczne podawanie) | 50 mm |
| Gęstość cięcia | 1 - 5 mm |
| Prędkość | 68 m/min |
| Prędkość automatycznego karmienia | 30 - 100 arkuszy/min |
| Noż do cięcia | 8 Pary |
| Moc silnika | 10,5 kw |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 2305 x 1935 x 1170 mm |
| Maszyna | 1050 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360