| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-540B |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Model: | MF-540B | Prędkość: | 15-25 szt./Min |
|---|---|---|---|
| największy rozmiar: | 500*400*130mm | Minimalny rozmiar: | 80*60*10 mm |
| napięcie: | 220 V, 1 faza | Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Użycie przemysłowe: | Prezenty i rzemiosło, luksusowe pudełko, opakowania na buty | Użycie: | Opakowanie, prezent, but, świeca, biżuteria |
| Podkreślić: | Maszyna do Produkcji Sztywnych Pudełek 25 szt./min,Automatyczna maszyna do produkcji sztywnych pudełek PLC,Maszyna do Formowania Sztywnych Pudełek 15 szt./min |
||
Automatyczna maszyna do tworzenia sztywnych pudełek z tektury, maszyna do tworzenia sztywnych pudełek MF-540B
Maszyna do tworzenia sztywnych pudełek MF-540Bjestidealny sprzęt automatycznydo przetwarzania pudełek podarunkowych, pudełek podarunkowych.dla górnego i dolnego pudełkaz prędkością15-25 sztuk na minutę, znacznie poprawiając wydajność produkcji, zmniejszając koszty produkcji.
|
Model |
MF-540B |
| Wielkość pudełka (maks.) | 500*400*130 mm |
| Wielkość pudełka ((min.) | 80*60*10 mm |
| Władza | 2.2KW |
| napięcie | 220 V prądu przemiennego |
| Prędkość | 15-25 sztuk/min |
| Ciśnienie powietrza | 00,6-0,8MPa |
| Waga netto | 1150 kg |
| Wymiar maszyny | 1180*920*2000 mm |
| Rodzaj kleju | Klej roztopiony na gorąco ((Średnie suszenie) |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360