| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SCM500A |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/EUR/CNY |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SCM500A | Prędkość: | 1-3 szt./ Min |
|---|---|---|---|
| największy rozmiar: | 780*430 mm | Grubość papieru: | 80-200gsm |
| Gwarancja: | 1 rok | Warunki: | Nowy |
| UŻYTKOWANIE: | 1-4 komputery tektury, 5pcs dla opcjonalnie | Zapewnione usługi posprzedażowe: | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo, inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Podkreślić: | Siemens PLC Book Case Making Machine,5.2KW maszyna do tworzenia etui,5.2KW Twarda Fundacja |
||
Maufung Książkowo-Kartonowo-Kartonowo-Kartonowo-Kartonowo-Kartonowo-Kartonowo
Twarda powłoka MF-SCM500A jest głównie stosowana w tworzeniu twardych obudowa dla różnych notebooków, książek fotograficznych (album fotograficzny), folderów, certyfikatów, książek z twardymi okładkami.To jest odpowiednie dla drukarni., cyfrowa drukarka.
| Model | MF-SCM500A |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Zasilanie komputerów głównych | 5.2kw |
| Prędkość pracy | 1-3 PCS/minuta |
| Grubość kartonu | 1-4 mm |
| W przypadku twardego szerokość kręgosłupa ((min) | 8 mm |
| Wielkość pudełka otwartej książki (maks.) | 780x430 mm |
| Rozmiar pudełka otwartej książki (min) | 140x140 mm |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 1780×1620×1400 mm |
| Grubość papieru | 80-200 g |
| Maszyna | 550 kg |
![]()
![]()
■ Mamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doskonałymi umiejętnościami.
■ Eksportowaliśmy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
■ Wszystkie maszyny mają roczną bezpłatną gwarancję.
■ Łatwe obsługiwanie maszyn i ścisła kontrola jakości ułatwiają obsługę posprzedażną.
■ Profesjonalna i wydajna usługa konserwacyjna oraz szybka i dokładna informacja zwrotna zapewniają, że będziemy zapewnić Państwu wysokiej jakości i konsekwentną opiekę.
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360