| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-203 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesięcy |
| Model: | MF-203 | Prędkość: | 15-25 szt./min |
|---|---|---|---|
| Szerokość: | 125-415 mm | napięcie: | 220 V, 1 faza |
| Gwarancja: | 12 miesięcy | Aplikacja: | różne zeszyty, dzienniki |
| UŻYTKOWANIE: | Zaokrąglanie rogu obudowy notebooka | ||
| Podkreślić: | 1-fazowa maszyna do zaokrąglania narożników,Maszyna do zaokrąglania narożników w twardej oprawie,Maszyna do zaokrąglania narożników w notatnikach |
||
Chińska półautomatyczna maszyna do zaokrąglania narożników do notesów i dzienników w twardej oprawie MF-203
Maszyna do zaokrąglania narożników do opraw książek MF-203 służy do zaokrąglania narożników opraw z prostych na okrągłe. Oprawy są produkowane z prostymi narożnikami przez maszynę do produkcji opraw, a następnie ten model zaokrągla proste narożniki. Karton powinien być wycięty w okrągły kształt przed wykonaniem opraw. Model ten posiada funkcję podgrzewania dla lepszego efektu zaokrąglania.
| Model | MF-203 |
| Rozmiar opraw | 125-415mm |
| Narożnik | R6,R8,R10,R12 |
| Prędkość | 15-25 szt./min |
| Zasilanie | 220V |
| Ciśnienie powietrza | 0.6 MPA |
| Wymiary całkowite | D1000*S780*W1370mm |
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360