| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SDM520 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Numer modelu: | MF-SDM520 | Prędkość: | 1500 szt./godz |
|---|---|---|---|
| Szerokość wiązania: | 507mm | UŻYTKOWANIE: | Notebooki z drutu, maszyna do produkcji kalendarza biurka |
| napięcie: | 380/220 V, 3ph | Materiały: | Metalowy drut z podwójną pętlą |
| Rodzaj: | maszyna do wiązania drutu | Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Podkreślić: | Maszyna do oprawy książek z automatycznym zamykaniem spirali,Maszyna do oprawy spiralnej książek 25 szt./min,Maszyna do oprawy spiralnej A5 z automatycznym zamykaniem |
||
Model MF-SDM520 Maszyna do oprawy drutowej służy do produkcji notatników i kalendarzy z podwójną spiralą. Jest to bardzo idealna maszyna do małych i średnich prac związanych z oprawą drutową.
Automatyczna maszyna do odcinania i oprawy książek
Automatyczna oprawa
Automatyczna maszyna do zamykania oprawy książek
Maksymalna prędkość: 25 książek/min
Obsługa za pomocą ekranu dotykowego
Maksymalnie pięć kroków pomijania oprawy
Części elektryczne i pneumatyczne są importowane z Niemiec.
Broszura:MF-SDM520.pdf
| Model | MF-SDM520 |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Moc głównego urządzenia | 2KW |
| Maksymalna szerokość oprawy (maks.) | 507mm |
| Standard podwójnej spirali | P3:1 3/16″-9/16″ P2:1 5/8″-1″ |
| Prędkość pracy | 25 sztuk/minutę |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 1030 × 770 × 1200 mm |
| Wymiary stołu roboczego | 600mm × 300mm |
| Ciśnienie powietrza | 6-8pa |
| Waga maszyny | 280kg |
![]()
![]()
![]()
Pas odbiorczy: z pasem odbiorczym ułatwiającym zbieranie gotowych produktów.
![]()
Osoba kontaktowa: Pani Joy Qu
Email: mf02@mfjx.net
Telefon komórkowy: +8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd
Adres: Park Przemysłowy Ri Ming Chang Mao, Liu Chong
Strefa Przemysłowa Społeczności Wei, Wanjiang Dystrykt,
Miasto Dongguan, Prowincja Guangdong, Chiny
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360