| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-CM780 |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-ICM210 | Maksymalna prędkość cięcia: | 130 razy / min |
|---|---|---|---|
| Maksymalna długość cięcia: | 210/310 mm | Gwarancja: | 1 rok |
| Warunki: | Nowy | Max cięcie thicnkess: | 1,2 mm |
| Podkreślić: | Maszyna do cięcia zakładek indeksu notesu,Maszyna do cięcia zakładek indeksu 370W,Maszyna do produkcji notesów z drutem O |
||
Maszyna ta służy do wykrawania indeksów w notatnikach, książkach z oprawą drutową i książkach w twardej oprawie w celu ułatwienia wyszukiwania. Dzięki temu modelowi można wycinać różne kształty.
![]()
![]()
| Model | MF-CIM210 |
| Maksymalna długość cięcia | 210/310mm |
| Maksymalna grubość cięcia | 1.2mm |
| Prędkość robocza | 130 razy/min |
| Napięcie | 220V |
| Moc | 370W |
| Wymiary maszyny | D850*S850*W1400mm |
| Waga maszyny | 280KG |
Z siedzibą w mieście Dongguan, w prowincji Guangdong, firma Dongguan Maufung Machinery jest producentem specjalizującym się w maszynach do oprawy introligatorskiej i maszynach do produkcji sztywnych pudełek. Produkujemy głównie maszyny do układania na płasko fotoksiążek, maszyny do wklejania kapitałek, półautomatyczne maszyny do produkcji okładek, maszyny do wklejania okładek twardych, maszyny do formowania połączeń, maszyny do zaokrąglania grzbietów książek, maszyny do wklejania gumek, maszyny do cięcia podwójnych zaokrąglonych narożników, maszyny do oprawy drutowej, maszyny do produkcji sztywnych pudełek itp.
![]()
■ Mamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doskonałymi umiejętnościami.
■ Eksportujemy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
■ Wszystkie maszyny objęte są roczną bezpłatną gwarancją.
■ Łatwa obsługa maszyn i ścisła kontrola jakości sprawiają, że obsługa posprzedażna jest bardzo prosta.
■ Profesjonalny i wydajny serwis konserwacyjny oraz szybkie i dokładne informacje zwrotne zapewniają Państwu wysoką jakość i stałą opiekę z naszej strony.
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360