| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SKJ380AS |
| Minimalne zamówienie: | 1 SET |
|---|---|
| Cena: | USD EUR CNY |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SKJ380AS | Maksymalna prędkość: | 1000 szt./godz |
|---|---|---|---|
| największy rozmiar: | 360*270 mm | Minimalny rozmiar: | 90*60mm |
| napięcie: | 380/220 V, 3ph | Grubość bloku: | 4-60mm |
| UŻYTKOWANIE: | Maszyna do tworzenia albumów fotograficznych | Aplikacja: | Sklep fotograficzny, studia fotograficzne, dom drukarski |
| Podkreślić: | Maszyna do oprawy 1000 szt./h,Maszyna do zaokrąglania grzbietu książki 1,5 kW |
||
Semi Auto Casing-In Machine MF-SKJ380AS jest szeroko stosowany do wiązania książek z twardą okładką, notebooków, notebooków z miękką okładką, książek fotograficznych, książek dla dzieci itp.W celu rozwiązania problemu czasochłonnego i złego efektu ręcznego wiązaniaRozwijamy tę indywidualną wersjęRozwiązuje problem nierównomiernego przyklejania i nachylonego wstawiania bloku. Jest to idealne rozwiązanie dla okrągłego wiązania z tyłu książki. I utrzymujemy kwadratowy z tyłu książki w funkcji.
![]()
W sumie trzy wersje:
Wersja 1: Do książki z twardą okładką
Wersja 2: Do kwadratowych książek z twardą okładką i książek z miękką okładką i książek dla dzieci
Wersja 3: For Round Back Hard Cover Book &Książka z twardą okładką
| Model | MF-SKJ380AS |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Zasilanie komputera głównego | 1.5kw |
| Prędkość pracy | 0-17PCS/minuta (przystosowana prędkość) |
| Grubość bloku | 4-60 mm |
| Wielkość płytki szczelinowej z twardymi obudowami | 360x270 mm |
| Wielkość tablicy z drukowanymi płytkami (min) | 90x60 mm |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 1820 × 930 × 2100 mm |
| Maszyna | 540 kg |
![]()
My Dongguan Maufung Machinery to producent specjalizujący się w maszynach do wiązania książek i tworzenia sztywnych pudełek.Maszyna do opakowań na głowę z blokami książek, Semi Auto Case Maker, Hard Cover Book Case In Machine, Book Block Rounding Machine, Elastyczna maszyna do wstawiania taśm, Maszyna do przyklejania wstążki, Maszyny do wiązania książek, Maszyny do tworzenia sztywnych pudełek, itp..
Posiadamy niezależne znane marki MAUFUNG.I mamy bardzo profesjonalny zespół badawczo-rozwojowyDbamy o trendy rynkowe, koncentrujemy się na jakości i wydajności maszyny i przywiązujemy dużą wagę do zapotrzebowania klientów. Zainstalowaliśmy maszyny w ponad 100 krajach.Z niecierpliwością czekamy na współpracę z tobą.!
![]()
■ Mamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doskonałymi umiejętnościami.
■ Eksportowaliśmy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
■ Wszystkie maszyny mają roczną bezpłatną gwarancję.
■ Łatwe obsługiwanie maszyn i ścisła kontrola jakości ułatwiają obsługę posprzedażną.
■ Profesjonalna i wydajna usługa konserwacyjna oraz szybka i dokładna informacja zwrotna zapewniają, że będziemy zapewnić Państwu wysokiej jakości i konsekwentną opiekę.
Pani Joy Qu.
Email: mf02@mfjx.net
Mob: +8613925857259
Dongguan Maufung Machinery Co., Ltd.
Dodanie:Ri Ming Chang Mao Industrial Park, Liu Chong
Strefa przemysłowa społeczności Wei, dzielnica Wanjiang,
Miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360