| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-PBM350 |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów/miesiąc |
| model: | MF-PBM350 | Maksymalna prędkość: | 3500-6000time/godzinę |
|---|---|---|---|
| Maksymalny rozmiar papieru: | 420*300 mm | Rozmiar papieru min: | 140*60 mm |
| Gwarancja: | 1 rok | Stan: | Nowy |
| Podkreślić: | maszyny do perforacji książek z twardą okładką,Strona odrywająca rogi papieru perforującego,maszyna do perforacji dziennika z gwarancją |
||
Model ten jest szeroko stosowany w produktach takich jak notatniki i pamiętniki. Służy do tworzenia linii perforacji na dole każdej strony, umożliwiającej odrywanie rogu. Jednocześnie model ten może dziurkować otwory YO.
Linia perforacji do odrywania rogu może być prosta lub zaokrąglona.
![]()
![]()
| Model | MF-PBM350 |
| Zasilanie | 380V, 50HZ,3PH |
| Maksymalny format papieru | 420*300mm |
| Minimalny format papieru | 140*60mm |
| Grubość dziurkowania | 0.5mm- 4mm |
| Maksymalna grubość załadunku papieru | 500mm |
| Maksymalna prędkość robocza | 3500-6000 razy/godzinę |
| Sprężarka powietrza | 4-6 bar |
| Moc | 3.5 kW |
| Wymiary maszyny (Dł. × Szer. × Wys.) | 2580*870*1450mm |
| Waga maszyny | 950KG |
Z siedzibą w mieście Dongguan, w prowincji Guangdong, Dongguan Maufung Machinery jest producentem specjalizującym się w maszynach do oprawy introligatorskiej i maszynach do produkcji sztywnych pudełek. Produkujemy głównie maszynę do płaskiego układania zdjęć, maszynę do wklejania kapitałek, półautomatyczną maszynę do produkcji okładek, maszynę do wklejania okładek twardych, maszynę do formowania połączeń, maszynę do zaokrąglania grzbietów książek, maszynę do wklejania gumek, maszynę do cięcia podwójnych zaokrąglonych narożników, maszyny do oprawy drutowej, maszyny do produkcji sztywnych pudełek itp.
![]()
1. Jaka jest gwarancja na maszynę?
--- Roczna BEZPŁATNA gwarancja, wsparcie techniczne przez całe życie.
2. Czy jesteście producentem?
--- Tak, jesteśmy producentem z siedzibą w mieście Dongguan.
3. Czy dostępna jest usługa instalacji inżynierskiej?
--- Tak, zapewniamy wsparcie techniczne online, a także usługę instalacji inżynierskiej.
4. Jak wygląda proces obsługi posprzedażnej?
--- Gdy Twoja maszyna ma problem, skontaktuj się z nami, a natychmiast Ci pomożemy.
5. Czy Twoja maszyna posiada certyfikat CE?
--- Tak.
6. Jaki jest czas produkcji po złożeniu zamówienia?
--- Około 7-30 dni
7. Czy opakowanie jest mocne?
---- Tak, oczywiście! Wszystkie nasze opakowania eksportowe są w mocnych drewnianych skrzyniach, wszystkie są zgodne ze standardem opakowań eksportowych.
8. Czy sprawdzacie maszyny przed dostawą?
---- Tak, przetestujemy maszynę przez nasz dział kontroli jakości przed dostawą.
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360