| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | $13,000-14,000 |
| Moc: | 5,2 kW | Woltaż: | 380 V/220 V |
|---|---|---|---|
| Wymiary maszyny: | 1780×1620×1400 mm | Masa maszyny: | 550 kg (NW), 700 KG (GW) |
| Szybkość pracy: | 1-3 szt./minutę | Grubość tektury: | 1-4 mm |
| Szerokość grzbietu twardej obudowy: | 9 mm (min.) | Rozmiar otwartej skrzynki na książki: | 780 x 430 mm (maks.), 140 x 140 mm (min.) |
| grubość papieru: | 80-200g | Rozmiar opakowania: | 2100*1300*1830mm |
| Szybkość wiązania: | 2-3 sztuk/min | Maksymalny rozmiar papieru: | 780*430 mm |
| Rozmiar papieru min: | 125*125 mm | Prędkość klejenia: | 20-40 sztuk (MF-GM500) |
| Maksymalna szerokość powłoki: | 500 mm (MF-GM500) | ||
| Podkreślić: | półautomatyczne maszyny do wiązania notatek,Maszyna do tworzenia pudełek do książek 5,2 kW mocy |
||
| Model | MF-SCM500A |
|---|---|
| Zasilanie | 380 V/220 V, 50 Hz |
| Moc komputera głównego | 5,2 kW |
| Szybkość pracy | 1-3 szt./minutę |
| Grubość tektury | 1-4mm |
| Szerokość grzbietu twardej obudowy (min) | 9mm |
| Rozmiar otwartej okładki książki (maks.) | 780 x 430 mm |
| Rozmiar otwartej okładki książki (min) | 140 x 140 mm |
| Grubość papieru | 80-200g |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 1780×1620×1400 mm |
| Rozmiar opakowania (DxSxW) | 2100*1300*1830mm |
| Masa maszyny | NW 550 KG; GW700KG |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360