| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-PBM350 |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | USD/CNY/EUR |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-PBM350 | Maksymalna prędkość: | 3500-6000time/godzinę |
|---|---|---|---|
| Maksymalny rozmiar papieru: | 420*300 mm | Rozmiar papieru min: | 140*60 mm |
| Gwarancja: | 1 rok | Stan: | Nowy |
| Podkreślić: | dziurkarka do notatników z perforacją do kartek odrywania,dziurkarka do zaokrąglania narożników stron MF-PBM350,gilotyna do papieru z funkcją perforacji |
||
Model ten jest szeroko stosowany w produktach z notatnikami i dziennikami.
Wersja 1: Używane do wykonania linii perforującej na dole każdej strony, która zapewnia satysfakcjonujący koniec każdej pozycji.
Wersja 2: Używany do bicia otworów YO do wiązania drutu O.
Wersja 3: Używana do wycinania kartek w indeksie stron
![]()
![]()
| Model |
MF-PBM350 |
| Zasilanie | 380V, 50HZ, 3PH |
| Maksymalny rozmiar papieru | 420*300 mm |
| Min. rozmiar papieru | 140*60 mm |
| Gęstość przebicia | 0.5mm- 4mm |
| Maksymalna grubość ładowania papieru | 500 mm |
| Maksymalna prędkość pracy | 3500-6000 razy/godzinę |
| Sprężarka powietrza | 4-6 barów |
| Władza | 30,5 kw |
| Wymiary maszyny ((L × W × H) | 2580*870*1450 mm |
| Maszyna | 950 kg |
Z siedzibą w mieście Dongguan, w prowincji Guangdong, Dongguan Maufung Machinery jest producentem specjalizującym się w maszynach do wiązania książek i sztywnych maszynach do tworzenia pudełek.Głównie produkujemy maszyny do fotografowania książek., maszyna do opracowywania opon, półautomatyczna maszyna do tworzenia kopert, maszyna do tworzenia kopert, maszyna do tworzenia stawów, maszyna do zaokrąglania kopert, maszyna do wstawiania elastycznych kopert,Maszyna do cięcia dwukrotnego rogu, maszyny do wiązania książek, maszyny do tworzenia sztywnych pudełek itp.
![]()
■ Mamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i doskonałymi umiejętnościami.
■ Eksportowaliśmy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
■ Wszystkie maszyny mają roczną bezpłatną gwarancję.
■ Łatwość obsługi maszyn i ścisła kontrola jakości ułatwiają obsługę posprzedażną.
■ Profesjonalna i wydajna obsługa konserwacyjna oraz szybka i dokładna informacja zwrotna zapewniają Państwu wysoką jakość i konsekwentną opiekę.
![]()
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360