| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-APW580S |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| model: | MF-APW580S | Prędkość: | Do 1000 na godzinę |
|---|---|---|---|
| Ciśnienie powietrza: | 5-8 kgf | Średnica drutu: | 1/4-3/4 |
| maksymalny rozmiar papieru: | 580 mm x 720 mm | Minimalny rozmiar papieru: | Książka w formacie A6 |
| Maksymalna grubość stempla: | 5 razy łącznie 15 mm | Elektryczność: | 3 godz. 380 |
| Maksymalny rozmiar krawędzi stempla: | 580 mm | Maksymalny rozmiar krawędzi wiązania: | 580 mm |
| Podkreślić: | maszyna do oprawy spiralnej do notatników,maszyna do wiązania kalendarza papierowego,maszyna do wiązania drutu z gwarancją |
||
Całkowicie automatyczna maszyna do drukowania kalendarza, notebooków, kartonów, maszyna do perforowania MF-APW580S
Maszyna typu PBW580s zawiera część do podawania papieru, część do perforacji otworów, część do podawania drugiej osłony i część do wiązania drutu.
Proces pracy
Narzędzie do wiązania dostępne wybierz (1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2,9/16,5/8,3/42.
![]()
| prędkość | Do 1000 na godzinę |
| Ciśnienie powietrza | 5-8 kgf |
| Przewod o średnicy | 1/4-3/4 |
| Maksymalny rozmiar papieru | 580 mm x 720 mm |
| Min. rozmiar papieru | Książka o rozmiarze A6 |
| Maksymalna grubość ciosów | 5 razy łącznie 15 mm |
| Energia elektryczna | 3ph 380 |
| Maksymalny rozmiar krawędzi ciosów | 580 mm |
| Maksymalny rozmiar krawędzi wiązania | 580 mm |
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360