| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | MAUFUNG |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | MF-SCM500 |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | USD/EUR/RMB |
| Szczegóły pakowania: | Drewniany pakiet do eksportu |
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 zestawów/miesiąc |
| Model: | MF-SCM500 | Prędkość: | 100-150 szt./Godzinę |
|---|---|---|---|
| Maksymalny rozmiar: | 780*430 mm | Minimalny rozmiar: | 140*140 mm |
| Grubość papieru: | 80-200gsm | grubość kartonu: | 1-4 mm |
| Gwarancja: | 1 rok | woltaż: | 380/220 V, 3ph |
| Zwyczaj: | Książka twardej okładki, notebook, kalendarz, certyfikat | Aplikacja: | Mały dom drukarski |
| Podkreślić: | półautomatyczna maszyna do wiązania z twardą osłoną,Maszyna do produkcji okładek na notatniki,maszyna do oprawy książek w twardej oprawie z gwarancją |
||
Ten automatyczny oklejarka MF-SCM500 jest głównie używany do spersonalizowanych i indywidualnych fotoksiążek (albumów fotograficznych), folderów, certyfikatów, kalendarzy, książek w twardej oprawie. Ten model posiada ręczne pozycjonowanie tektury, co jest elastyczne i oszczędza czas przy regulacji maszyny do spersonalizowanych zamówień. Maszyna jest obsługiwana przez jednego operatora. Jest dobrym partnerem dla cyfrowego introligatorstwa.
| Model | MF-SCM500 |
| Zasilanie | 380V/220V, 50HZ |
| Moc głównego silnika | 5.2kw |
| Prędkość robocza | 1-3 szt./minutę |
| Grubość tektury | 1-4mm |
| Szerokość grzbietu okładki (min) | 8mm |
| Rozmiar otwartej okładki książki (max) | 780x430mm |
| Rozmiar otwartej okładki książki (min) | 140x140mm |
| Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.) | 1780x1620x1000mm |
| Grubość papieru | 80-200g |
| Waga maszyny | 500kg |
![]()
![]()
■ Posiadamy profesjonalnych sprzedawców i techników, którzy służą Państwu swoją wiedzą i wykwalifikowanymi umiejętnościami.
■ Wyeksportowaliśmy maszyny do ponad 100 krajów i stworzyliśmy dobrze rozwinięty system i sieć serwisową.
■ Wszystkie maszyny objęte są roczną bezpłatną gwarancją.
■ Łatwa obsługa maszyn i ścisła kontrola jakości sprawiają, że obsługa posprzedażna jest bardzo prosta.
■ Profesjonalna i wydajna usługa konserwacji oraz szybka i dokładna informacja zwrotna zapewniają, że otrzymacie Państwo od nas wysokiej jakości i spójną opiekę.
![]()
My, Dongguan Maufung Machinery, jesteśmy producentem specjalizującym się w maszynach do introligatorstwa książek i maszynach do produkcji pudełek sztywnych. Produkujemy głównie maszyny do płaskiego składania fotoksiążek, maszyny do opasek główki książki, półautomatyczne oklejarki, maszyny do okładkowania książek w twardej oprawie, maszyny do zaokrąglania grzbietów książek, maszyny do bindowania drutem, maszyny do produkcji pudełek sztywnych itp.
Zainstalowaliśmy maszyny w ponad 100 krajach. takich jak Stany Zjednoczone, Hiszpania, Portugalia, Bułgaria, Finlandia, Niemcy, Ukraina, Włochy, Brazylia, Chile, Boliwia, Peru, Kolumbia, Trynidad i Tobago; Australia, Nowa Zelandia; Rosja, Białoruś, Rumunia, Turcja, UZ, TJ, KZ, Azerbejdżan; Indonezja, Malezja, Tajlandia, Mjanma, Wietnam, Korea, Sri Lanka, Indie, Singapur, Filipiny; Bahrajn; Katar, Dubaj, Izrael, Arabia, Kuwejt, Jemen, Sudan, Jordania, Egipt, Algieria, Mauritius, Benin, Burkina Faso, Tunezja, Etiopia, itp. Czekamy na współpracę z Państwem!
Osoba kontaktowa: Marry Qu
Tel: 86-13763211611
Faks: 86-0769-21662570
Maszyna do tworzenia twardych obudowań z dwoma stacjami / Semi Auto Case Maker MF-SCM500A2
1000 sztuk/h Książkowa obudowa w maszynie Twarda okładka Książkowa wiązania maszyna MF-SKJ380AS
Maszyna do wklejania gumki do książek w twardej oprawie Maufung Semi Auto MF-SEM450
17 szt./min Półautomatyczna maszyna do oprawy książek w okładki MF-SKJ380AS
Maufung Półautomatyczna maszyna do oprawy spiralnej A5 Double Loop Twin Coil MF-SDM520
CE Maszyna do oprawy spiralnej z podwójną cewką 25 szt./min 360mm MF-SDM360